Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hugo Bourák (Geewgat)

20. 3. 2014

 Hugo Bourák byl otec Gadget (Gedžitky) a blízký přítel Montyho Jacka.Mimochodem,Hugo byl lévák. Vzhled:Geewgat byl muž myš.Jeho výška je stále neznáma jeho srst a knir byly příblizně stejně jako hnědé Montyho,jeho tvář ukazoval světlejší barvu.Osobnost:Monty je Hugo jako´´největší pilot v historii letectví a užásný pilot byl´´.On měl zvláštní letadlo,zvoucí orer.Musel být docela dobrodruch stejně,letal kolem se svým přítelem Montym,,možná i po Gadget když se narodila.

 VzhledGeegaw byl muž myší. Jeho výška je stále neznámý, jak on nikdy neviděl spolu s jakýmkoli jiným znakem na show . Jeho srst a jeho knír se o stejnou hnědou jako   Monty, jeho tváři světlejší barvu.

OsobnostMonty odkazoval se na Geegaw jako "největší pilot v historii letectví"Musel být docela dobrodruh stejně, létající kolem se svým přítelem Monty, možná i po  Gadget se narodilal. Je také pravděpodobné, že pilot byl mezi věcmi, které on učil svou dceru.

Jak Gadget mu chybí působí dojmem, že ho co byl báječný otec k ní. A byl shovívavý typ-i když se rozzlobil na Montyho, když byli na Zanzibaru, odešel Screaming Eagle doma, když šel na jeho poslední cestě, říká, že Monty musí mít.I když staré Disney komici, zejména Chip 'n' Dale zachrání tuláky 17 , říci něco jiného, ​​Geegaw nikdy nebyl vynálezcem.   Kdyby byl jeden, by Gadget neměl získat své technické know-how úplně sama.

 

EpizodyTechnicky, Geegaw nezobrazí v show vůbec. Nicméně, na pomoc (část 3) , že se mluví o Strážci být, a jeho obraz je zobrazen